O mnie

No i zaczęło się.

Długo zastanawiałam się czy stworzyć taką stronę. Nie wiedziałam czy Was zainteresuje i czy wiadomości, które tu zamieszczę będą dla kogoś przydatne.

W końcu jednak zdecydowałam, że trafi na tę stronę ten, kto będzie tego potrzebował. A skoro nic w życiu nie jest przypadkiem, to i Ty czytając i przeglądając mojego bloga zapewne miałaś/eś tu trafić, ponieważ znajdziesz tu coś dla siebie.

Cieszę się więc bardzo, ze Ciebie teraz tutaj goszczę, bo to znaczy, że mój blog jest Ci przydatny i zapewne coś Ciebie w nim interesuje.
A kto wie- może będziesz stałym bywalcem tej strony?

A i może tak być, że pomogę Ci rozwiązać różne kwestie w Twoim życiu, z jakimi masz teraz problem, a które zawsze mogą być inaczej Ci przedstawione i w inny sposób rozwiązane.

Będę tu poruszała najróżniejsze tematy ale głównie te, które dotyczą życia i tego jak uczynić je lepszym.
A, ze oczywiście każdy rozumie pod tymi pojęciami coś zupełnie innego, to tematyka będzie naprawdę bardzo urozmaicona. I każdy kto tutaj trafi znajdzie na pewno coś co będzie specjalnie dla niego. Coś co przydarzyło się w Twoim życiu. Coś czego jeszcze nie przeżyłeś ale chciałbyś to zobaczyć na własne oczy. I coś co obecnie chciałbyś zrozumieć. I dużo innych.

Mam wiele lat praktyki w temacie jak zmienić życie i w tym pomagam innym. Pomagam ludziom zrozumieć samych siebie, zrozumieć postępowanie innych. Pomagam w tym jak przeprowadzić zmiany we własnym życiu i jak zaradzić różnym problemom.

Dziękuję, że tu jesteś.
Życzę miłego czytania.

Marzena

Reklamy